CHALLENGE | Mé znamení zvěrokruhu a názor, zda se shoduje s mou osobností

22. august 2013 at 18:40 | Sonia |  All
Ahoj, na blogu Allys (článek) jsem našla tento nápad na člának a hned jsem to musela přidat také (po schválení Allys).
Znamení Ryb je velice proměnlivé, stejně jako voda, živel, v jehož moci Ryby jsou. Ženy narozené v tomto znamení jsou nerozhodné, naivní a plné ideálů. Jsou tajemné a záhadné. Jejich city mohou být pro mnohé špatně čitelné. Ryby jsou něžné a citlivé a velice soucítí se všemi trpícími. V milostném životě nemají rády kompromisy, nechtějí se vzdát svých ideálů. Bývají oddanými a smyslnými partnerkami.


Tito lidé jsou obdařeni jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. Svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Když se nechají pouze unášet, mohou špatně skončit. Jo tak toto je pravda. Hlavně s tím šestým smyslem, předstvivosti, myšlenkami a pochopení..

Tito lidé zpravidla více naslouchají než mluví. Jsou přizpůsobiví, mají skromnou a nesobeckou povahu. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Ach ano, pochybovačnost o mých schopnostech, jsem celá já. Někdo tvrdí, že když si ve skupině lidí, kde někdo umí kreslit a ostatní si stěžují že je to příšerné a on se přidá, tak to říká prý naschvál, aby mu ostatní říkali jak to má úžasný. Tak pozor! Někteří z nás pochybovačných to myslíme pravdivě, nelíbí se nám jak jsme to namalovali nebo tu věc udělali. Pochybujeme jestli je to vůbec dobré, někdy je to horší než v naší představivosti a to taky přidá na pochybovačnosti. Jednoduše s tím co jsme uděalinejsme spokojení a chtěi by jsme to lepší, no někdy víme že už to lepší nebude. Ano stojím stranou a když se s někým srazím v tom momentě, když řekneme začátek našeho textu nastejno, spíše ustoupím. Důvěra je důvěra, tu si nezískáš během 1 minuty. No v mém životě se vyskytlo pár případů, kdy nějaká osoba zradila mojí důvěru (několikrát), no pořád jí trochu důvěřu. Samozřejmě si ale dávám pozor co říkám, aby to nemohl/a použít proti mně, njn zrnko pochybovačnosti.

Jsou často pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty, za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Ech, jo no..:/

Lidé narození ve znamení Ryb jsou pečliví, mají bohatou představivost, výborně se přizpůsobují, jsou přesní, šikovní a chytří. Bohužel postrádají důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazují. Měli by se vyhnout zaměstnáním, která vyžadují dravou soutěživost a agresivnější chování. Více jim bude vyhovovat kolektivní práce.
Jsou to soucitní lidé, kteří se dobře uplatní v profesích, jež souvisejí s charitativní činností, či v pomoci druhým - lékař, veterinář, ošetřovatel, vychovatel. Často si volí zaměstnání v oblasti účetnictví, či matematiky. Prosperují ve všech oblastech umění. Pravda, ale s tou matikou a učení vám fakt nevím hele:D ani ten kolektiv mi moc nejde, nejlépe pracuju sama nebo s někým s kým jsem dobře sladěná, že jsme na takzvané 'stejné vlně'

Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Na druhých vnímají jenom lepší stránky, zápory raději neberou na vědomí. Proto v lásce dost často přinášejí oběti nebo trpí. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou.
Ženy se vdávají brzy, jsou věrné a oddané. Muži bývají dosti nerozhodní, protože se bojí odmítnutí. Jako manželé jsou štědří. Jako že bych s někým navazovala známosti snadno je u mě totální lež:D Zápory beru na vědomí, ale možná se někam potom vytratí..:D

Znamení: Vodní
Vádce: Jupiter, Neptun
Silná stránka: intuice, důvěřivost, laskavost
Slabá stránka: nesmělost, sebelítost, lenost
Charakter: flegmaticko-sangvinický (u mě cholericko-melancholický)
 


Comments

1 Luciiy. | Web | 22. august 2013 at 18:51 | React

Moc krásný článek. Strašně se mi líbí tohle číst. Porovnávat se se znamením zvěrokruhu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama